Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O nás

Raději za nás necháváme mluvit ovoce. Jablko & čokoládu, ale sluší se také představit.

Naše výrobky vznikají  přímo v srdce  krásné moravské vesničky Dolenice, kde jsme na míru vybudovali SUŠÁRNU OVOCE A ČOKOLÁDOVNU.

Náš příběh začal náročnou rekonstrukcí bývalé prodejny Jednota, kterou jsme změnili   na moderní „sušárnu ovoce“ a čokoládovnu. Zrodilo se příjemné prostřední, jehož finálním výrobkem je dokonalá symbióza kvalitního českého ovoce jablko s tou nejemnější belgickou čokoládou. Cílem veškerého našeho úsilí je produkt, který může vzniknout pouze šetrným přístupem k ovoci a poctivou prací.

  

Garantujeme  původ každého jablka - kde rostlo, kdy bylo sklizeno a především šetrné zpracování. Osobně známe pěstitele jablek / sady / zázemí.

Čokoláda

Třeba naše mléčná čokoláda je vyrobena z kakaových bobů odrůdy Forastero, které vyrostly v Jižním Pacifiku v mělké, ale velmi úrodné vulkanické půdě podél pláží malého souostroví Vanuatu. Kakaové boby Forastero z Vanuatu jsou neuvěřitelně vzácné, což z každého zrnka činí drahocenný klenot. Vanuatu vypadá jako ráj, ale jeho tropické klima - s častými cyklóny a těžkým monzunovým obdobím - znamená, že pěstování kakaa není pro slabé povahy.

Fermentace kakaa pro naši čokoládu Vanuatu 44 probíhá na ostrově Malekula. Místní farmáři mají dlouholetou tradici kvality a společně garantujeme, že zde vyrobené kakao je skutečným národním pokladem.

Naše produkty se pyšní GARANCI PŮVODU

  • farmář = šetrný přístup
  • ruční práce = dokonalý produkt 👍